spring

ماساژ و ورزش

spring
social
spring

ماساژ و ورزش

عضله سازی در بدن

افراد غالباً تصور می کنند که شما می توانید عضله داشته باشید و یا می توانید از بین رفتن چربی داشته باشید ، اما شما نمی توانید هر دو را داشته باشید. این مقاله را بخوانید تا یاد بگیرید که چگونه در حین رژیم غذایی هر دو را حفظ کنید!
شما قطع می کنید؟ شما می خواهید تمام عضلاتی را که برای تلاش برای دستیابی به انسان تلاش کرده اید از دست دهید. "

(0) نظر

ماساژ بازتاب درمانی و درمان بسیاری از بیماریها

ماساژ رفلکسولوژی یا بازتاب شناسی ماساژ رفلکسولوژی یا بازتاب شناسی عبارت است از ایجاد فشارهای ملایم بر روی نقاطی در سطوح کف پا به منظور درمان اعضای متناظر آن در سایر قسمت های بدن . در این علم پاها آینه تمام نمای بدن انسان به شمار می آیند .بر اساس علم ماساژ رفلکسولوژی ، اعمال فشار بر روی نقاط متناظربا سایر اعضای بدن در کف پا می تواند کارکرد سایر اعضای بدن را متعادل نماید زیرا طبیعت بدن انسان به گونه ای است که در شرایط مساعد قادر به درمان خود است.انجمن ماساژ ایران در تهران و با مدیریت آموزشگاه های فنی و حرفه ای فعالیت دارد.توصیه میکنیم قبل از شرکت در دوره بازتاب درمانی حتما مدرک کاربر ماساژ سازمان فنی و حرفه ای را شرکت نمایید.

(0) نظر

6 تمرین برای ساختن ماهیچه بدون تجهیزات

ممکن است فکر کنید که برای ساختن عضلات و تمرینات ورزشی به عضویت در ورزشگاه یا تجهیزات مناسب نیاز دارید ، اما نتایج فقط با استفاده از وزن بدن شما امکان پذیر است. با توجه به این نکته ، در اینجا شش تمرین وجود دارد که باعث می شود عضله سازی کنید و تجهیزات بی دردسر داشته باشید:

(0) نظر

راه های توانبخشی و درمان با ماساژ

ماساژ درمانی عبارتست از دست ورزی بر روی بافت های نرم بدن. این درمان به رهایی از استرس و فشار عضلانی و درد ناشی از صدما ت و سرعت بهبود ناراحتیهای حاد و مزمن کمک می کند. امروزه میلیونها نفر در سراسر جهان از این روش به عنوان یک روش مراقبت بهداشتی استفاده می کنند.در کلاس های اموزش ماساژ بهترین تکنیک های ماساژ آموزش داده میشود.

(0) نظر

مکمل رژیم غذایی چیست؟ انواع قرص های مکمل رژیم غذایی

بیل بازنشسته است و تنها زندگی می کند. غالباً او فقط گرسنه نیست و برای رفع یک غذای کامل خسته است. آیا او به مولتی ویتامین نیاز دارد یا باید یکی از آن مکمل های غذایی را که در همه جا در تبلیغات می بیند مصرف کند؟ بیل تعجب می کند که آیا آنها کار می کنند — آیا یکی به شما در حفظ سلامت مفاصل کمک می کند یا دیگری انرژی بیشتری به او می دهد؟ و ، آیا آنها در امان هستند؟


(0) نظر

دو نوع تناسب اندام

سرگرم کننده ، آسان ، نیرو بخش - به طور معمول کلمات مرتبط با دویدن نیستند بلکه این چیزی است که Running Easy در مورد آن وجود دارد. اجرای آسان همه چیز در مورد گرفتن مزایای کاهش وزن ، تناسب اندام ، بهبود سلامتی و شیوه زندگی عالی است که از آن لذت می برید. فلسفه ما در مورد "تلاش آسان تر" و نه سخت تر است. اگر یاد بگیرید که اجرای آسان را اجرا کنید ، شگفت انگیزترین راه برای سلامتی ، تناسب اندام و یک زندگی عالی را کشف خواهید کرد.

(0) نظر

ماساژ صورت چیست؟

کلاس آموزش ماساژ صورت براساس مطالعه ای که توسط موسسه علوم کاربر انجام شده است ، اضطراب را کاهش می دهد و می تواند روحیه منفی را بهبود بخشد. براساس مطالعه 2008 ، آزمایشات روانشناختی انجام شده پس از 45 دقیقه از ماساژ صورت ، بهبود معناداری را در میزان خلقی و اضطراب نشان داد. یک ماساژآرامش بخش صورت فقط ممکن است چیزی باشد که شما برای کاهش استرس لازم داریدماساژ صورت اغلب یک درمان ضد پیری محسوب می شود زیرا می تواند به جوانی ، صاف و سفتی پوست کمک کند.

(0) نظر

سه نوع تناسب اندام

آمادگی هوازی فعالیت های هوازی قلب و ریه های شما را شرایط می کند. هوازی به معنی "با اکسیژن" است. هدف از تهویه هوازی افزایش میزان اکسیژن موجود به عضلات شما است که به آنها امکان کار طولانی تر می دهد. هرگونه فعالیتی که ضربان قلب شما را بالا برده و آن را برای مدت طولانی نگه می دارد باعث بهبود وضعیت هوازی شما می شود.
    تقویت عضلات. عضلات قوی تر می تواند به معنای عضلات قدرتمند تری باشد که بتوانند کارهای بزرگتری انجام دهند (مانند بلند کردن وزنه های سنگین تر) یا ماهیچه هایی که قبل از خستگی طولانی تر کار می کنند (استقامت). تمرینات وزنه برداری (تمرین مقاومت) یا تمرینات ساده مانند فشار ، دو نمونه از روشهای تمرکز بر تقویت عضلات است.
    انعطاف پذیری مانند آمادگی هوازی و تقویت ماهیچه ها ، انعطاف پذیری نتیجه فعالیت بدنی است. انعطاف پذیری ناشی از کشش است. ماهیچه های شما هنگام استفاده مکرراً کوتاه می شوند ، خصوصاً هنگام ورزش. آنها برای خنثی کردن کوتاه کردن مکرر که از طریق فعالیت های دیگر اتفاق می افتد ، باید به آرامی و مرتباً کشیده شوند.
درک تفاوت بین هر نوع تناسب اندام به شما در تعیین اهداف تناسب اندام کمک می کند. رسیدن به تعادل بین این سه مهم است ، زیرا آنها بر یکدیگر تأثیر می گذارند و هر کدام به تناسب اندام کلی کمک می کنند.
برخی فعالیت های بدنی شامل بیش از یک نوع تناسب اندام است. بعضی از فعالیت هایی که به عنوان مثال تمرین هوازی تصور می شود ، عضلات (شنا ، دوچرخه سواری ، اسکی) را نیز تقویت می کند.

(0) نظر

11 مؤلفه آمادگی جسمانی

خانمها ، بودن از نظر جسمی فقط به این معنا نیست که در بیکینی خوب به نظر برسید یا یک پشتی محکم داشته باشید و یا در هنگام تکان دادن چربی از چسبیدن بازو ندارید. آقایان ، بودن از نظر جسمی به این معنا نیست که وزن شما چقدر می تواند فشار بیاورد ، دوسر شما چقدر بزرگ است یا هوای شما یک بسته چهار یا شش بسته برای abs دارد. باور کنید این همه چیز خوب است. با این وجود ، همه باید تمام جوانب آمادگی جسمانی را در نظر بگیرند تا به عنوان یک فرد از نظر جسمی تعریف شود.

(0) نظر

آیا با ورزش کردن می توان عضلات را بازیابی کرد

نکته برای بازیابی عضلات سریعتر
بیایید با آن روبرو شویم ، شما احتمالاً دوست دارید روی آموزش تمرکز کنید. اما در مورد بهبودی چطور؟ این 5 نکته را برای بهبودی سریع تر و ایجاد عضلات بیشتر با گذشت زمان بررسی کنید!
صحبت های زیادی در اینترنت ، در ورزشگاه و اینستاگرام در مورد تمرینات ، جلسات آموزشی خاص و تکنیک های شدت صحبت زیاد است .
اما تقریباً هیچ کس واقعاً در مورد ترمیم عضلات بحث نمی کند.
اگر ورزشکاران و افراد سخت تمرین روزهای استراحت خود را به همان روشی که در مورد روزهای تمرینی خود گفتگو می کردند بحث کنند ، هر کس پیشرفت های بیشتری در تمرین تجربه می کند.
بهبودی مورد علاقه نیست و احتمالاً نادیده گرفته ترین موضوع در هر دور بدنسازی قابل تصور است.
اگر یک شرکت مکمل ترکیبی از پودر خاص را به عنوان یک فرمول بازیابی به بازار عرضه نکند ، تقریباً هیچ کس به فکر تکمیل یک لرزش یا وعده غذایی بعد از تمرین نیست.
اغلب اوقات ، ورزشکارانی که با آنها کار می کنم دارای "سندرم شیک درخشان" هستند که در آنجا آنها جدیدترین تمرین یا آخرین تکنیک و یا قرص را تعقیب می کنند در حالی که غفلت از "میوه کم آویز" که متداول است ، هر روز روشهایی که می توانند با تمرکز کردن نتایج بزرگی کسب کنند. بر.
به عنوان نمونه ، دیوانه وار است که فکر کنید بدون انجام هرگونه کار بازوی مستقیم ، بازوهای بزرگتری خواهید داشت. مطمئناً ، فشار شانه ها و برآمدگی های چانه ، عضلات سه سر و دو سر را به عنوان عضلات کمک می کند ، اما هیچ کس واقعاً در مورد ساخت یک مجموعه مهم از اسلحه صحبت نمی کند و کارهای بازوی اضافی را توصیه نمی کند ، درست است؟
چرا اگر فکرشان از ریکاوری عضلات فقط یک لرزش بعد از تمرین باشد ، مردم از پیشرفت خود ناامید می شوند؟
این پنج منطقه را بهینه کنید و سریعتر بازیابی کنید و تمرین کنید.
1
از دست دادن چربی بدون "رژیم غذایی"
تقریباً هرگز نمی شنوم که مربیان یا متخصصان تغذیه توصیه می کنند بدون رژیم گرفتن از چربی بدن برای تقویت بازیابی ماهیچه ها استفاده کنند ، اما اگر در تلاش برای بهبود هستید ، می تواند عامل اصلی تصمیم گیری باشد. بافت چربی بدن آنزیم آروماتاز ​​را افزایش می دهد که تستوسترون را "سرقت می کند" و آن را به استروژن تبدیل می کند.
هرچه چربی بدن بیشتر استروژن بیشتری داشته باشید ، یک رابطه خطی 1 است . با رها کردن چربی بدن با کربوهیدرات کم ، رژیم غذایی پر چربی ، شما همچنین باعث اتصال استروژن به گلوبولین اتصال دهنده هورمون جنسی (SHBG) می شوید که باعث کاهش مقدار استروژن موجود برای اتصال به سلول های 2 می شود .
مرتبط: نحوه تهیه یک برنامه غذایی رژیمی با کاهش چربی
با مسدود کردن آنزیم آروماتاز ​​و استروژن متصل شده ، مواد اولیه بیشتری برای ساخت تستوسترون وجود خواهد داشت ، که به خودی خود باعث افزایش توده بدن لاغر می شود.
نکته اصلی این است که بدون کاهش ریکاوری عضلات این کار را انجام دهید. برای رسیدن به این هدف چند روش وجود دارد:
رژیم خود را تمیز کنید. مطالعات نشان داده اند که صرفاً انتخاب مواد غذایی با کیفیت بالاتر ، صرف نظر از مقدار غذایی که خورده می شود ، منجر به از بین رفتن چربی 3 خواهد شد
خواب با کیفیت بالاتری بدست آورید (ما در زیر در مورد این بحث خواهیم کرد)
برای افزایش مقدار کالری که در هر تمرین می سوزانید ، روی شکافهای بالا / پایین یا تمرین کامل بدن متمرکز شوید. در پایان هر تمرین انزوا را اضافه کنید تا اهداف خاص خود را برآورده کنید.

(0) نظر
X